TULIP Center Martin
Elite Model Look 2014
Agentúra Elite vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2014. Castingy sa uskutočnia od 1. do 11. mája v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť ženy vo veku 13 až 22 rokov s výškou nad 170 cm a tento rok po prvý raz aj muži vo veku 16 až 26 rokov s výškou nad 180 cm. Ambasádorkou súťaže sa pre tento ročník stala topmodelka Michaela Kocianová, ktorá sa bude podieľať spolu s porotou na výbere semifinalistiek a zároveň bude sprevádzať všetkými castingy. Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR Sáša Jány k projektu povedal: "Obrovským triumfom bolo víťazstvo Češky Evy Klímkovej na 30. jubilejnom svetovom finále Elite Model Look v novembri v Číne. Pevne verím, že rok 2014 bude pre nás minimálne rovnako tak dobrý, ako ten minulý, kedy sa do súťaže prihlásilo viac ako 4000 dievčat a že úspešnou bude aj tohtoročná novinka rozšírenia castingov pre mužov."

Každý účastník castingu absolvuje základný pohovor so zástupcami agentúry Elite a partnerov projektu, získa darček od Schwarzkopf a časopis EVA. V rámci castingov budú prebiehať žrebovania o výrobky Rowentafor Elite Model Look, Schwarzkopf, GOSH Cosmeticsa služby kliniky PerfectClinic. Odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingoch postará trendová dekoratívna značka GOSH Cosmetics.

Na vybraných castingoch predvedú modelky Elite Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb pre tento rok - SchwarzkopfLooks 2014. Všetci záujemcovia, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy môžu tiež absolvovať analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Fotky z akcie si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

 

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017