TULIP Center Martin
Fashion Day
4. mája od 14:30 v TULIP Center Martin budete mať jedinečnú možnosť uvidieť exkluzívnu módnu show. Príďte si pozrieť prepracované strihy, originálne dizajny, provokatívne modely, žiarivé farby a krásne vzory. FASION DAY v TULIP Center Martin. Predvedieme Vám aj extravagantnú módnu prehliadku mladých návrhárov z Ateliéru odevného dizajnu Spojenej školy v Žiline – Bytčici a súčasne sa môžete zapojiť do castingu medzinárodnej castingovej agentúry UNIQUE ONE alebo sa nechať nalíčiť profesionálnymi stylistkami.

Pozvanie už prijali:

  • martinská funky formácia HOMO SAPIENS plná nielen skvelých muzikantov ale aj poriadne bláznivých ľudí, ktorí sa zaručene postarajú o skvelý začiatok našej fashion párty
  • skladateľ, muzikant, spevák, moderátor, komik v jednej osobe - MARIÁN ČEKOVSKÝ so svojou kapelou
  • a počas dňa nás bude sprevádzať jeden z najznámejších a najúspešnejších slovenských moderátorov, divadelný a televízny herec - MICHAL HUDÁK.

Čaká na Vás množstvo súťaží o atraktívne ceny. Vyhrajte poukaz na dovolenku s CK Hechter, 3 x auto na víkend s plnou nádržou, oblečenie, darčekové poukážky a množstvo ďalších skutočne skvelých hodnotných cien. My sa na Vás už teraz veľmi tešíme. Neváhajte. V TULIP Center Martin, 4. mája o 14,30 hod.

 

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017