TULIP Center Martin
Bionika
Máme v Tulipe novú výstavu. Jej názov je: BIONIKA - technické inovácie inšpirované prírodou.
Je to veľmi zaujímavý vedný odbor, o ktorom vieme stále málo. Ak vás zaujíma ako ľudia prišli na využitie priľnavosti , suchý zips, spôsob zobrazenia farieb, princíp slnečnej elektrárne, a pod., určite príďte. Máme v Tulipe novú výstavu.
Jej názov je: BIONIKA - technické inovácie inšpirované prírodou.
Je to veľmi zaujímavý vedný odbor, o ktorom vieme stále málo. Ak vás zaujíma ako ľudia prišli na využitie priľnavosti , suchý zips, spôsob zobrazenia farieb, princíp slnečnej elektrárne ... a iné zaujímavosti, príďte určite. Vedeli ste, že podľa charakteristík pavúčieho vlákna boli vytvorené nepriestrelné vesty a brnenia?
Cieľom projektu Bionika je sprístupnenie interdisciplinárneho vedného odboru Bioniky širokej verejnosti, zvýšenie dostupnosti, kvality a obsahu informácii v danom vednom odbore, podpora tvorivého potenciálu a myslenia študentov a pracovníkov na stredných a vysokých školách, zvýšenie záujmu širokej verejnosti o inovácie inšpirované prírodou, podpora spolupráce medzi pracovníkmi z rôznych vedných odborov. Vytvorenie materiálov, www stránky a elektronickej databázy pre podporu predošlých cieľov.

 

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017