TULIP Center Martin
Otvárame novú prevádzku PARTYLAND!

PARTYLAND obchod  kde nájdete všetky párty produkty pre malých aj veľkých na narodeniny, oslavy, rozlúčky so slobodou, doplnky na svadbu, karneval, Halloween, Valentín, Silvestrovskú párty, Vianoce a mnohé ďalšie.

V predajni PARTYLAND môžete nájsť najširší výber latexových balónov (viac ako 150 druhov) a fóliových balónov (viac ako 150 druhov), ktoré Vám s radosťou nafúkame héliom. Tiež máme široký výber párty produktov, ako sú narodeninové sviečky, fontány na tortu, párty klobúčiky, girlandy, konfety rôznych tvarov a farieb a ďalšie produkty s ktorými si môžete vyzdobiť  Vašu oslavu, párty, narodeniny alebo svadbu. V ponuke produktov máme aj jednorazový riad s obrázkami obľúbených rozprávkových postavičiek Vašich detí.

PARTYLAND má veľký výber dámskych, pánskych a detských kostýmov  na každú príležitosť ako je Halloween, karneval, párty v kostýmoch. K svojim kostýmom si u nás môžete vybrať aj z bohatej ponuky doplnkov ku kostýmom ako sú Boa, parochne, putá, klobúky, cylindre, zábavné okuliare a ďalší široký výber párty doplnkov.

V PARTYLANDE si môžete kúpiť zábavnú pyrotechniku, s ktorou si môžete urobiť veľké finále na každej Vašej oslave, párty alebo svadbe.

V predajni PARTYLAND umiestňujeme aj sezónny tovar, ktorý je prispôsobený jednotlivý sviatkom ako je karneval, ples, Valentín, St. Patrik Day, Vianoce a Silvester a ďalšie.

Náš tovar si môžete jednoducho pozrieť a objednať v našej predajni PARTYLAND, alebo na našom internetovom obchode www.partyland.sk.

 

Sledujete aj náš FaceBook, kde pravidelne pridávame zľavové kupóny na rôzne príležitosti https://www.facebook.com/partyland.sk.

 

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017