TULIP Center Martin
Deň Zeme

DEŇ ZEME 24.4.2018 o 9:00 hod.
OC TulipSpoločnosť Brantner Fatra s.r.o. v spolupráci s mestom Martin a OC Tulip pripravili pri príležitosti Dňa Zeme tematickú súťaž pre žiakov základných škôl.

Druh akcie: Súťaž v dvoch kategóriách:
1. Vytvor obraz obľúbeného ročného obdobia 
/zadanie pre žiakov I. stupňa/
2. Vytvor 3D (priestorové) dielo na tému Hrdý Turčan z materiálovo
využiteľných surovín
/zadanie pre žiakov II. stupňa/

Pokyny: Každá základná škola bude mať dve 6-členné družstvá (1 družstvo z I. stupňa, 
druhé družstvo z II. stupňa)
• družstvo I. stupňa bude robiť dielo (formát 2D) na tému Ročné obdobia 
(PET vrchnáčiky, temperové farby, štetce, farebný papier, lepidlo, lepiacu pásku, tvrdý papier, kartón a nožnice zabezpečí Brantner Fatra s.r.o.)

• družstvo II. stupňa bude robiť 3D dielo na tému Hrdý Turčan
(prírodné materiály, materiálovo využiteľné suroviny si žiaci musia zabezpečiť zberom na škole, ostatné pomôcky ako temperové farby, štetce, farebný papier, lepidlo, lepiacu pásku, tvrdý papier, nožnice a igelitové vrecia zabezpečí Brantner Fatra s.r.o.)Sprievodný program:
• preskúšanie žiakov z rôznych oblastí environmentálnych tém formou kvízov, ktoré uskutoční pracovník Brantner Fatra v informačnom stánku firmy
• súťaže
• prezentácia diel, vyhodnotenie a oceňovanie

Ceny: V obidvoch kategóriách budú víťazi ocenení zaujímavými cenami. Navyše budú diela vystavené v OC Tulip a zaradené do hlasovacej súťaže. Vyhodnotenie hlasovacej súťaže sa uskutoční 11.05.2018 o 12: 00 v OC Tulip.

Materiál: Súťažiaci budú tvoriť z materiálovo využiteľných surovín, ktoré si donesú so sebou (PET vrchnáčiky, tetrapakové obaly, PET fľaše, plechovky, rolky toaletného papiera, podložky z vajec, spojovací materiál...).
Brantner Fatra poskytne doplnkový materiál: PET vrchnáčiky, kartón, lepidlo, temperové farby, igelitové vrecia (modré, žlté, čierne), farebný papier, tvrdý papier, lepiaca páska a nožnice.

Prosíme o potvrdenie účasti do 16.4.2018 na tel. čísle: 0911 790 098
e-mail: nikola.suhajdova@brantner.com

 

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017