TULIP Center Martin
Rozkvitnutý TULIP
TULIP Center Martin prináša základným školám možnosť zapojiť sa do zaujímavej súťaže.

Fotky z akcie si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Škola zostaví tím, v ktorom bude 8 žiakov (je na škole, či budú deti rovnakého veku, alebo z rôznych ročníkov). TULIP Center Martin dá každému tímu k dispozícii mini záhradku so zeminou, náradím, stromčekom, kríkom a jesennými kvetinkami. Tím detí sa bude snažiť vytvoriť čo najkrajšiu záhradku pod odborným záhradníckym dozorom, ktorý deťom pomôže a poradí, ktoré kvety je dobré kombinovať, ktoré nie, ako hlboko sa sadeničky sadia, aby sa ujali, prípadne ako záhradku zalievať. Pri každej záhradke bude tabuľka s názvom školy, a návštevníci TULIP Center Martin budú od 15.10. do 7.11.2014 hlasovať, ktorá záhradka sa im najviac páči. Záhradka bude mať veľkosť 110x55x37 cm a žiaci si ju budú môcť nielen vysadiť podľa vlastných predstáv ale využiť aj svoju fantáziu a kreatívne záhradky vyzdobiť.

Víťazná škola získa darčekové poukážky na nákup v TULIP Center Martin v hodnote 300,- eur. A členovia víťazného tímu získajú vstupenky do Aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši.

Vysádzať naše záhradky budeme 15.10.2014 o 9,00 hod. v TULIP Center Martin, ale tímy sa budú o svoje záhradky i naďalej starať. Budú ich chodiť zalievať.

Počet tímov je však limitovaný a túto možnosť môžeme ponúknuť iba 12-tim školám. Preto, ak sa Vám náš projekt zapáčil, neváhajte sa obratom prihlásiť.

Budeme taktiež radi, ak nám všetci doterajší víťazi napíšu, na aký účel darčekové poukážky použili.

Ďakujeme.

Kontaktné údaje: Denisa Kráľová, t.č.: +421911256721 , denisa.kralova@cbre.com

Projekt budeme opakovať vždy dvakrát v roku – na jar a na jeseň.

Príďte a pomôžte Tulipu zakvitnúť.

 

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017