TULIP Center Martin
plocha: 13
telefón: 0432214933
www: www.takko-fashion.com/sk_sk/takko-fashion.html
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Ak si z času na čas radi doprajete nový kúsok oblečenia, či už ide o extravagantnú módu, jednoduchosť a eleganciu alebo ležérne športové oblečenie, nemusíte siahať príliš hlboko do vrecka. Predajňa Takko Fashion v TULIP Center Martin ponúka módne odevy za skvelé ceny pre celú rodinu.

V Takko Fashion v TULIP Center Martin nájdete vždy niečo nové, od jedinečných kúskov oblečenia až po perfektne zladené modely. Systém funguje prostredníctvom neustáleho dodávania nového tovaru do pobočiek a pravidelného obmieňania módnych kolekcií. Vlastní návrhári spoločnosti Takko Fashion navrhujú trendové oblečenie pre dospelých i deti, na voľný čas aj iné príležitosti, od romantických topov a voľných búnd až po džínsy pre deti a tvídové sukne veľkosti XXL. Každá módna kolekcia tak vychádza z jedného konceptu a neskôr je uvedená do pobočky v podobe kompletného odevu. Väčšina modelov sa dováža priamo, čo umožňuje vyrábať tovar za výborné ceny, ako aj rýchlo reagovať na zmeny na trhu. Nespočetné množstvo testov kvality okrem toho neustále kontroluje kvalitu odevov. Výsledkom je kvalita za skvelú cenu.

Popri atraktívnej ponuke, vysokej kvalite a výhodných cenách prispieva k úspechu značky Takko Fashion v neposlednom rade aj moderný vzhľad predajní. Nový vzhľad predajne zahŕňa vystavenie kompletných modelov oblečenia, prehľadnejšie rozmiestnenie uličiek a moderné zobrazenie najnovších vzorov.

Navštívte predajňu Takko Fashion v TULIP Center Martin a odídete určite spokojní.

Váš Tulip.

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017