TULIP Center Martin
plocha: 51
telefón: 043 324 06 00
e-mail: FIL625@orsay.de
www: www.orsay.com
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Spoločnosť Orsay je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Nemecku, na trhu je už 38 rokov a na svete má viac ako 620 obchodov. To už je skutočne čo povedať. Sme veľmi radi, že aj v TULIP Center Martin môžeme mať toto príjemné miesto pre ženy, ktoré sa neboja byť samé sebou.

Thank God I'm a Woman je nová kampaň značky Orsay a vyjadruje poctu prirodzenej kráse ženy. Myšlienka, ktorá sa za tým celým skrýva, znie: „Som šťastná, že som žena." Tento pocit nám Orsay prináša svojou novou prezentáciou, ktorá ukazuje sebavedomú, autentickú ženu s radosťou zo života, ženou od hlavy až k pätám a ktorá svoje ženstvo smelo hlása do sveta. Presne tento pocit ucítite, keď vstúpite. Je to ako rozprávka, kde zo šedej myšky vyrastie uznávaná žena. Nečaká, až jej niekto položí raj k nohám, ale sama si po ňom sebavedome siahne. Pomocou intuície, zmyselnosti a šarmu priťahuje okolie do svojich kúzelných sietí. Je jednoducho taká, aká je. Je totiž sama sebou.

Prijmite pozvanie do sveta krásnych žien, kde sa budete cítiť skutočne dobre. Prijmite pozvanie do predajne Orsay v TULIP Center Martin.

Váš Tulip.

Akciová ponuka

Orsay - akciová ponuka

DODATOČNÝCH 20% NA ZLACNENÝ TOVAR v Orsay!

Akcia platí od dnes 04.10.2019 do odvolania. Zľava vám bude automaticky odpočítaná pri pokladni.

Orsay - akciová ponuka

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017