TULIP Center Martin
plocha: 45
telefón: 0917 698 504
www: www.fann.sk
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

V parfumériách FAnn nájdete široký výber exkluzívnych vôní zvučných značiek, prípravkov pleťovej starostlivosti pre dámy i pánov, dekoratívnych značiek a rôznych kozmetických, či skrášľujúcich doplnkov.

V tejto predajni si na svoje prídu milovníci pôžitku rovnako ako príležitostní obdivovatelia sveta vôní. Ak si myslíte, že si nedokážete vybrať sami, či už hľadáte parfum, ošetrujúci prípravok alebo vhodný darček, radi Vám pomôžu odborne vyškolené poradkyne predaja.

FAnn parfumerie na našom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov a vo svojom portfóliu ponúkajú také lahôdky ako Dior, Chanel, Gucci, Dolce&Gabbana, Versace, Bulgari, mladé úspešné značky ako Collistar, či Zippo, vône a prípravky pre mladých ako Puma, Mexx, Christina Aguilera, luxusná pleťová starostlivosť La Prairie, Matis Paris, Juvena of Switzerland, ako aj najširšia ponuka značiek dekoratívnej kozmetiky – od selektívnych výrobkov Lancôme, Dior, Chanel, Estée Lauder po jedinečnú pestrosť semiselektívnych značiek Max Factor, Gosh, Bourjois a ďalších.

Už pri prvom nákupe v parfumériách FAnn Vám ponúknu možnosť stať sa členom FAnn klubu, čo vás oprávňuje získať množstvo výhod, napríklad: zľavu vo výške 10% na celý sortiment, darček k vášmu sviatku, či šancu byť informovaní o novinkách, špeciálnych zľavách a výhodnej ponuke.

Navštívte predajňu FAnn Parfumerie v TULIP Center Martin a získajte nekonečné množstvo inšpirácií pre seba ale i na darčeky pre svojich blízkych.

Váš Tulip.

Akciová ponuka

FAnn - parfumérie - akciová ponuka

Do Fannparfumérii prišla exkluzívne nová Talianska dekoratívna značka 🍒NAJ OLEARI 🍒 je krásna a voňavá. Má širokú škálu produktov, ktoré využívajú prírodné zložky a sú bez parabenov. Vytvorili ju so zámienkou pre zaručene jednoduchú aplikáciu, dlhú trvácnosť, pre efektívnu hydratáciu a omladenia. Po prvý krát si dala značka vytvoriť vôňu od profesionálnych parfumerov. Produkty voňajú ako ovocná dreň 🍏 🍓, lupienky kvetov 🌸 a penový cukrík🍬 no mňam 😋. Má krásny dizajn zabalený do zlata s dotykom ružovej farby. Už pri prvom pohľade na produkty NAJ OLEARI sa pristihnete pri myšlienke zmocniť sa ich a vyzdobiť si s nimi svoju kozmetickú taštičku.Pri nákupe nad 20€ si pre Vás značka NAJ OLEARI prichystala darček v podobe štýlového vaku🎒. Značku nájdete vo vybraných predajniach Fannparfumérie a na našej predajni v Tulipe sa ešte nestihla ani ohriat, tak sa príďte pokochať a spraviť si radosť 😍. Tešíme sa na vašu návštevu.

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017