TULIP Center Martin
plocha: 203
www: cine-max.sk
otváracia doba: 9:00 - 24:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Naša sieť kín CINEMAX vznikla v roku 2006 a aktuálne prevádzkujeme 13 viac sálových kín s celkovou kapacitou 10 582 miest v 12 slovenských mestách. Naši diváci poznajú kino CINEMAX ako svoje lokálne kino, v ktorom na nich čaká maximálny filmový zážitok a možnosť kultúrneho vyžitia.

V pestrej programovej štruktúre nájdete naozaj široký výber – od kasových trhákov až po náročnejšie tituly pre skutočných filmových fajnšmekrov. Prežite u nás príbehy, ktoré zatrasú vašimi emóciami, ale aj ďalšie kultúrne podujatia ako priame prenosy či záznamy z koncertov moderných interprétov, opier, baletov, či outdoorové a iné filmové festivaly. Sme tiež členom európskej siete kín Europa Cinemas, čo zaručuje bohatý výber kvalitnej európskej produkcie.

 

V zmysle nášho hesla pristupujeme k našim zákazníkom a snažíme sa, aby sa obyčajná návšteva kina zmenila na MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK! Záleží nám, ako sa v kine cítite a preto neustále pracujeme na skvalitňovaní našich služieb pre vás. Ako jediný na Slovensku premietame filmy v unikátnom formáte IMAX, poskytujeme maximálne pohodlie a servis vo VIP kinosálach, či najlepší zvukový systém Dolby Atmos.

Pracovná ponuka

Študenti stredných a vysokých škôl nad 18 rokov pozor

CINEMAX MARTIN hľadá do svojho tímu novú posilu‼️
Si študentom a máš vek nad 18 rokov? 👀
Si šikovný a hľadáš si brigádu?
⏳✅
Rád pracuješ v kolektíve?
👬👭
tak potom neváhaj a zašli nám svoj životopis na
📧 kinomt@cine-max.sk a my sa ti ozveme 😊 ale pozor ️ nezabudni k životopisu 📎poskytnúť aj ️súhlas so spracovaním osobných údajov. 🙃

KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017