TULIP Center Martin
plocha: 203
www: cine-max.sk
otváracia doba: 9:00 - 24:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Naša sieť kín CINEMAX vznikla v roku 2006 a aktuálne prevádzkujeme 13 viac sálových kín s celkovou kapacitou 10 582 miest v 12 slovenských mestách. Naši diváci poznajú kino CINEMAX ako svoje lokálne kino, v ktorom na nich čaká maximálny filmový zážitok a možnosť kultúrneho vyžitia.

V pestrej programovej štruktúre nájdete naozaj široký výber – od kasových trhákov až po náročnejšie tituly pre skutočných filmových fajnšmekrov. Prežite u nás príbehy, ktoré zatrasú vašimi emóciami, ale aj ďalšie kultúrne podujatia ako priame prenosy či záznamy z koncertov moderných interprétov, opier, baletov, či outdoorové a iné filmové festivaly. Sme tiež členom európskej siete kín Europa Cinemas, čo zaručuje bohatý výber kvalitnej európskej produkcie.

 

V zmysle nášho hesla pristupujeme k našim zákazníkom a snažíme sa, aby sa obyčajná návšteva kina zmenila na MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK! Záleží nám, ako sa v kine cítite a preto neustále pracujeme na skvalitňovaní našich služieb pre vás. Ako jediný na Slovensku premietame filmy v unikátnom formáte IMAX, poskytujeme maximálne pohodlie a servis vo VIP kinosálach, či najlepší zvukový systém Dolby Atmos.

Akciová ponuka

CINEMAX - akciová ponuka

📣DEPECHE MODE: SPIRITS IN THE FOREST📣
 
Aj v kine Cinemax Martin 21.11.2019 o 20:00 hod.
 
Hudba spája ľudí a mení ich životy. To je posolstvo nového filmu Depeche Mode: Spirits in the Forest. Kultová hudobná skupina a režisér Anton Corbijn, autor videoklipov Personal Jesus alebo Enjoy the Silence, v tomto hudobnom dokumente približuje príbeh šiestich fanúšikov kapely na pozadí koncertu v berlínskom amfiteátri Waldbühne v roku 2018.

CINEMAX - akciová ponuka

ARTMAX opera a balet v kine, program na sezónu 19/20.

Viac informácií nájdete tu: https://www.cine-max.sk/akcie/artmax/

CINEMAX - akciová ponuka

Vstupenky na ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO 2 od DNES už v predaji aj u nás v kine CINEMAX MARTIN‼️
➡️ https://www.cine-max.sk/filmy/film/ladove-kralovstvo-ii/

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017