TULIP Center Martin
plocha: 203
www: cine-max.sk
otváracia doba: 9:00 - 24:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Naša sieť kín CINEMAX vznikla v roku 2006 a aktuálne prevádzkujeme 13 viac sálových kín s celkovou kapacitou 10 582 miest v 12 slovenských mestách. Naši diváci poznajú kino CINEMAX ako svoje lokálne kino, v ktorom na nich čaká maximálny filmový zážitok a možnosť kultúrneho vyžitia.

V pestrej programovej štruktúre nájdete naozaj široký výber – od kasových trhákov až po náročnejšie tituly pre skutočných filmových fajnšmekrov. Prežite u nás príbehy, ktoré zatrasú vašimi emóciami, ale aj ďalšie kultúrne podujatia ako priame prenosy či záznamy z koncertov moderných interprétov, opier, baletov, či outdoorové a iné filmové festivaly. Sme tiež členom európskej siete kín Europa Cinemas, čo zaručuje bohatý výber kvalitnej európskej produkcie.

 

V zmysle nášho hesla pristupujeme k našim zákazníkom a snažíme sa, aby sa obyčajná návšteva kina zmenila na MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK! Záleží nám, ako sa v kine cítite a preto neustále pracujeme na skvalitňovaní našich služieb pre vás. Ako jediný na Slovensku premietame filmy v unikátnom formáte IMAX, poskytujeme maximálne pohodlie a servis vo VIP kinosálach, či najlepší zvukový systém Dolby Atmos.

Akciová ponuka

CINEMAX - akciová ponuka

Neviete ako sa odvďačiť šikovným zamestnancom, obchodným partnerom, klientom alebo vymyslieť pozornosť pre svojich známych, či najbližších?

Máme pre vás výborný tip: Voucher do siete kín CINEMAX.

Darčekový poukaz, ktorým potešíte, každého milovníka kina a filmov. Vouchery je možné využiť v kinách CINEMAX po celom Slovensku.

Poďakujte svojim zamestnancom, klientom či obchodným partnerom za spoluprácu alebo jednoducho potešte svojich blízkych originálnym darčekom. Využite kupón, ktorý je vhodný ako:

Darček, ktorý vždy a každého poteší - muža, ženu, mamu, kamarátku,

Darček k narodeninám, na meniny, k výročiu, na Valentína či na Vianoce

Benefit alebo odmena pre zamestnancov

Poďakovanie obchodným partnerom

 

CINEMAX - akciová ponuka

EXKLUZÍVNE PREMIETANIE IBA V STREDU 17. JÚLA 2019 o 20:00 HOD. V KINÁCH CINEMAX

The Cure – Anniversary 1978-2018 naživo v Hyde Park London

 

Vstupenky v predpredaji na: https://www.cine-max.sk/akcie/akcia/the-cure-anniversary-1987-2018-3/

Legendárni The Cure, ikony svetovej hudby so zástupmi oddaných fanúšikov, jedného júlového večera roku 2018 vystúpili na pódiu v londýnskom Hyde Parku, aby oslávili neuveriteľných 40 rokov na scéne. Režisér a dlhoročný spolupracovník kapely Tim Pope neopakovateľný večer zaznamenal a vďaka najmodernejším technológiám z neho vytvoril dychberúci zážitok i pre divákov v kinách po celom svete. Robert Smith a jeho spoluhráči Simon Gallup, Jason Cooper, Roger O´Donnell a Reeves Gabrels vzali fanúšikov na magický výlet časom prostredníctvom nestarnúcich hitov ako Lovesong, Lullaby, Boys Don´t Cry, Fascination Street alebo Friday I´m In Love.

 

 

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017