TULIP Center Martin
Hudobné popoludnia pri káve
Tulip center Martin a Súkromná základná umelecká škola v Záturčí pripravili projekt pod názvom Hudobné popoludnia pri káve.
Otváracia párty v Tulip center Martin
OC Tulip vás pri príležitosti oficiálneho otvorenia novej časti centra pozýva na deň plný zážitkov, vystúpení, súťaží a darčekov!
Obchodné centrum Tulip v Martine sa rozširuje o predajňu Reserved ako aj o prvé multikino CINEMAX
Už dnes, 27. marca 2018, otvorí svoju bránu najnovší koncept predajne Reserved na ploche väčšej ako 1600 m2, s ponukou najhorúcejších noviniek módneho oblečenia a doplnkov pre všetkých . Ak hľadáte nové jarné trendy kolekcie, Tulip je to pravé miesto.
Nové Obchodné centrum Tulip v Martine
Obchodné centrum Tulip v Martine dnes rozširujú o predajňu Reserved ako aj o prvé multikino Cinemax.
OC Tulip: Otvárame čoskoro
Očakávané otvorenie rozšíreného obchodného centra Tulip je tu. Moderné obchodné priestory, nové prevádzky, moderné kino a takmer dvojnásobne väčšie parkovisko.
OC Tulip: V nedeľu bohatý program s elektromobilmi
Už od 29. januára môžete v OC Tulip obdivovať tie najmodernejšie modely elektrických áut. K výstave s názvom E-Mobility bude na vás v nedeľu 18. februára čakať sprievodný program od 15. - 17.30 h.
Roadshow Slovenského olympijského tímu v Tulipe
Len niekoľko dní pred blížiacimi sa zimnými olympijskými hrami v Pjongčangu poputuje symbolický olympijský oheň cez celé Slovensko. Zaži vo svojom meste jedinečnú roadshow, ktorú pre teba pripravil Slovenský olympijský výbor a priprav sa na olympiádu v Pjongčangu!
Najlepšie elektromobily prídu do OC Tulip
Tento krát si OC Tulip prichystalo špeciálnu výstavu pre nadšencov elektromobilov. Na výstave E-Mobility bude na vás už od pondelka 29.januára do konca februára čakať 7 najmodernejších modelov elektrických áut.
Letný Kinematograf v Tulipe v znamení dobrých filmov i hudby

Tulip opäť ožil letnou festivalovou sezónou. Výber dobrých filmov a kapely Hogo Fogo Jazz Quintet, Náhodní pocestní - DeArt, Darkness Positive Trio či Martin Geišberg a UMK priniesli návštevníkom centra perfektný večerný zážitok.

Tulip Fashion Day ponúkol štýlový výber módnych trendov
Exkluzívna módna show, do ktorej sa zapojili viaceré predajne z OC Tulip, prilákala prvý májový víkend mnoho návštevníkov. Akciu podporili svojimi dielami aj mladí návrhári z Ateliéru odevného dizajnu Spojenej školy v Žiline – Bytčici. O program sa staral známy moderátor Michal Hudák. Publikum bavili aj Homo Sapiens a Marián Čekovský.
V TULIP Center Martin sa nebudete nudiť

To, že v Tulipe sa v poslednom čase doslova roztrhlo vrece so skutočne zaujímavými akciami, si už všetci Martinčania istotne všimli. Interaktívne výstavy, ktoré nikde inde v regióne nenájdeme, lákajú malých ale i veľkých. Návrat dinosaurov 2 už onedlho skončí a tak tí, ktorí sa ešte na výpravu do druhohôr nevybrali, majú poslednú možnosť.

V martinskom Tulipe vznikla nová FIT zóna

V januári sa otvorili brány nového fitness zariadenia FIT Zóna v priestoroch Tulip Center Martin. Viac nám o ňom porozprávala majiteľka Katarína Kuncová.

Autogramiáda hokejistov zožala úspech.

Vedeniu MHC Mountfield sa podarilo úspešne zrealizovať myšlienku vzájomného prepojenia trénerov, hráčov so svojimi fanúšikmi. Autogramiáda v Obchodnom centre Tulip bola na to vhodnou príležitosťou. Záujem zo strany divákov bol obrovský, podujatie zožalo úspech.

Mikuláš v Tulipe: darčeky, úsmev, radosť :)

Mikuláš zavítal aj do Obchodného centra Tulip v Martine. Anička, čert aj anjel pripravili pre deti rôzne aktivity. Tí najmenší na pódiu recitovali, tancovali ale aj spievali. Sladké prekvapenie neminulo nikoho. Nakoniec sa všetci spoločne pri stromčeku odfotili.

Darčekový december v Tulipe.

Obchodné centrum Tulip v Martine pripravilo pre deti aj dospelých poriadnu vianočnú nádielku. Môžete sa zabávať s Mikulášom, súťažiť o skvelé ceny a nakúpiť veľa darčekov, ktoré Vám zadarmo zabalia.

Technické inovácie inšpirované prírodou v Tulipe

Bionika je vedecký odbor využívajúci znalosť stavby a funkcie živých organizmov na riešenie technických problémov v modernom svete. V obchodnom centre Tulip máte jedinečnú možnosť spoznať princípy bioniky na posteroch, ktoré znázorňujú využitie v rôznych oblastiach vedy a techniky.

Tulip Turcu ukázal, čo bude na jar „in“

Obchodné centrum Tulip žiarilo farbami. Špeciálna módna šou predstavila návštevníkom jarné kolekcie oblečenia. Moderátorom podujatia bol Andrej Bičan a hudobným hosťom Lukáš Adamec.

Obchodne centrum Tulip

TULIP CENTER sa nachádza na hlavnom prístupe do mesta Martin cca 16 km od strediska Snowland. Jeho poloha poskytuje priame spojenie na cesty v smeroch na Žilinu, Ružomberok a Poprad. Umiestnenie obchodného centra poskytuje pohodlný prístup pre autá, verejnú dopravu a pre chodcov.

V Martine otvorili nákupné centrum Tulip

Nové nákupné centrum Tulip otvorili včera v Martine. Tvorí ho 70 obchodov, z toho je 15 miestnych spoločností. Ako tlačovej agentúre SITA prezradila manažérka centra Katarína Duchovná, doteraz je prenajatých približne 95 percent zo 17 500 štvorcových metrov priestorov, o zvyšku sa rokuje.

V Martine napreduje výstavba nového obchodného centra Tulip

Martin 9. decembra (TASR) - V súčasnosti intenzívne napreduje výstavba nového obchodného centra Tulip Center v Martine. Investíciu vo výške 520 miliónov Sk poskytla na vybudovanie objektu holandská firmar Redema Group. Vďaka tejto investícii sa po otvorení centra vytvorí viac ako 400 nových pracovných miest.

Holanďania stavajú v Martine

Holandská spoločnosť Radema Group začala tento mesiac v Martine stavať nákupné a oddychové centrum Tulip center. Zamestnanie v ňom nájde zhruba 400 ľudí a celková investícia predstavuje približne 520 miliónov korún.

Fotogaléria TULIP Center Martin

Dňa 16. augusta 2005 sa presne na poludnie konala vo foyer Slovenského komorného divadla v Martine tlačová beseda pri príležitosti začatia stavby obchodno-zábavného centra TULIP. Zúčastnili sa jej zástupcovia holandského investora : Nic Wolfs – hlavný koordinátor projektu, Wim de Lange (Redema Group) a hlavný architekt objektu Ing. Arch. Vladimír Tomala.

V Martine vyrastie na ploche 51-tisíc m² spoločensko-obchodné centrum TULIP

Spoločensko-obchodné centrum TULIP s celkovou rozlohou areálu 51-tisíc metrov štvorcových (m2) vyrastie v Martine, v oblasti zvanej Pltníky. Investorom budú podľa hovorkyne mesta Martin Kataríny Mažáriovej firmy HBN, spol. s r.o. a Runica Slovakia. Cieľom centra je spojiť obchod, podnikanie, nákupy, kultúru a šport do jedného miesta. Súčasťou podnikateľského zámeru je tiež vytvoriť "zelenú" promenádu na ľavom brehu rieky Turiec. Tá sa má stať súčasťou mestskej rekreácie a bezrizikového pešieho aj cyklistického prepojenia s okolitými mestskými časťami Podháj a Záturčie.

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017