TULIP Center Martin
plocha: B15
telefón: 043 324 06 00
e-mail: FIL625@orsay.de
www: www.orsay.com
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Spoločnosť Orsay je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Nemecku, na trhu je už 38 rokov a na svete má viac ako 620 obchodov. To už je skutočne čo povedať. Sme veľmi radi, že aj v TULIP Center Martin môžeme mať toto príjemné miesto pre ženy, ktoré sa neboja byť samé sebou.

Thank God I'm a Woman je nová kampaň značky Orsay a vyjadruje poctu prirodzenej kráse ženy. Myšlienka, ktorá sa za tým celým skrýva, znie: „Som šťastná, že som žena." Tento pocit nám Orsay prináša svojou novou prezentáciou, ktorá ukazuje sebavedomú, autentickú ženu s radosťou zo života, ženou od hlavy až k pätám a ktorá svoje ženstvo smelo hlása do sveta. Presne tento pocit ucítite, keď vstúpite. Je to ako rozprávka, kde zo šedej myšky vyrastie uznávaná žena. Nečaká, až jej niekto položí raj k nohám, ale sama si po ňom sebavedome siahne. Pomocou intuície, zmyselnosti a šarmu priťahuje okolie do svojich kúzelných sietí. Je jednoducho taká, aká je. Je totiž sama sebou.

Prijmite pozvanie do sveta krásnych žien, kde sa budete cítiť skutočne dobre. Prijmite pozvanie do predajne Orsay v TULIP Center Martin.

Váš Tulip.

Akciová ponuka

Orsay - akciová ponuka

Oslavujte s ORSAY vstup do novej kolekcie JESEŇ 2014!

Čaká na Vás: módny katalóg s poukážkou v hodnote 10 €, jedinečná súťaž, darček ku každému nákupu.

Oslavujte s ORSAY! - Sobota 30. augusta 2014 - Vo Vašej predajni ORSAY

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

spc fotogalérie

FOTOGALÉRIA

spc

OTVÁRACIE HODINY

Obchodná galéria

Pondelok - Nedeľa 9:00 - 21:00

Supermarket Tempo

Pondelok - Nedeľa 7:00 - 21:00
© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2013