TULIP Center Martin
plocha: B15
telefón: 043 324 06 00
e-mail: FIL625@orsay.de
www: www.orsay.com
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

Spoločnosť Orsay je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Nemecku, na trhu je už 38 rokov a na svete má viac ako 620 obchodov. To už je skutočne čo povedať. Sme veľmi radi, že aj v TULIP Center Martin môžeme mať toto príjemné miesto pre ženy, ktoré sa neboja byť samé sebou.

Thank God I'm a Woman je nová kampaň značky Orsay a vyjadruje poctu prirodzenej kráse ženy. Myšlienka, ktorá sa za tým celým skrýva, znie: „Som šťastná, že som žena." Tento pocit nám Orsay prináša svojou novou prezentáciou, ktorá ukazuje sebavedomú, autentickú ženu s radosťou zo života, ženou od hlavy až k pätám a ktorá svoje ženstvo smelo hlása do sveta. Presne tento pocit ucítite, keď vstúpite. Je to ako rozprávka, kde zo šedej myšky vyrastie uznávaná žena. Nečaká, až jej niekto položí raj k nohám, ale sama si po ňom sebavedome siahne. Pomocou intuície, zmyselnosti a šarmu priťahuje okolie do svojich kúzelných sietí. Je jednoducho taká, aká je. Je totiž sama sebou.

Prijmite pozvanie do sveta krásnych žien, kde sa budete cítiť skutočne dobre. Prijmite pozvanie do predajne Orsay v TULIP Center Martin.

Váš Tulip.

Akciová ponuka

Orsay - akciová ponuka

Značka ORSAY prináša nový produkt, ktorý miluje a rada používa každá žena.  Toaletná voda L’OR DE SAY, pretože o nej hovoríme, vďačí svojmu názvu slovnej hračke, ktorá je esenciou novej odnože značky.

Dve dokonale prepracované vône sú klenotom žiariacim neopakovateľným leskom.  L’OR DE SAY no. 1 predstavuje šibalské spojenie ovocia a ľahkosti snúbiace sa so symfóniou pačuli, vanilky a pižma.

L’OR DE SAY no. 2 je elegantná, očarujúca kvetinová vôňa s tónom cédrového a santalového dreva s prímesou liči.

L’OR DE SAY je zmesou francúzskeho štýlu, ženskosti a kúzla uzavretého v hodvábnej, ľahkej vôni.

Toaletná voda ORSAY dostupná v kamenných predajniach už od 28. februára 2015.

Premiéra už 28. februára 2015!

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

spc fotogalérie

FOTOGALÉRIA

spc

OTVÁRACIE HODINY

Obchodná galéria

Pondelok - Nedeľa 9:00 - 21:00

Supermarket Tempo

Pondelok - Nedeľa 7:00 - 21:00
Otváracie hodiny počas Veľkonočných sviatkov
© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2013