TULIP Center Martin

 • Detský kútik
  • Detský kútik Obláčik - Sme veľmi radi, že okrem detskej zóny Vám môžeme ponúknuť v našom nákupnom centre aj strážený detský kútik. Načo zbytočne trápiť dieťa aj seba tým, že ho budete ťahať z predajne do predajne ;-) Nechajte svoju ratolesť sa vyhrať s kamarátmi v detskom kútiku, kde sa o neho postará príjemný personál s profesionálnou starostlivosťou. Nakúpte si, poseďte na kávičke a doprajte tým našim drobcom, aby sa poriadne vybláznili.

  • Detská zóna - Pripravili sme príjemný priestor pre vás a vaše deti. Doprajte svojim najmenším svet preliezačiek, šmýkačiek, alebo bazén plný guličiek, v ktorých sa dostatočne vybláznia bez poplatkov a časového obmedzenia. Za obchodným centrom sme pre vás vybudovali relaxačnú zónu. Nájdete tu dve ihriská pre deti, detský hrad so šmýkačkami, hojdačky, preliezačky, ale taktiež veľký trávnik, lavičky na oddych a v blízkosti rieku Turiec s nádhernými kačičkami, ktoré nám spríjemňujú spoločnosť. Určite Vás poteší i to, že je tu terasa pizzérie Benvenuto, kde si môžete posedieť na kávičke alebo sa chutne najesť, a vaše deti sa zatiaľ nebudú nudiť a budú na vzduchu.

  • Detský kútik vo Fit zóne - počas cvičenia sa vaše ratolesti môžu hrať v bezplatnom detskom kútiku

 • Relaxačná zóna

  Za TULIP Center Martin sme pre vás vybudovali relaxačnú zónu. Nájdete tu dve ihriská pre deti, detský hrad so šmýkačkami, hojdačky, preliezačky, ale taktiež veľký trávnik, lavičky na oddych a v blízkosti rieku Turiec s nádhernými kačičkami, ktoré nám spríjemňujú spoločnosť. Určite Vás poteší i to, že je tu terasa pizzérie Benvenuto, kde si môžete posedieť na kávičke alebo sa chutne najesť, a vaše deti sa zatiaľ nebudú nudiť a budú na vzduchu.

 • Prebaľovací kútik

  Pre váš komfort máme vybudovaný prebaľovací kútik. Nemusíte sa v strese ponáhľať domov, aby ste prebalili svoje bábätko. Tulip Center Martin má v tichom a čistom prostredí pripravené všetko, čo v týchto situáciách potrebujete

 • Aj v týchto obchodoch nájdete sortiment pre deti:

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017