TULIP Center Martin
plocha: B46
telefón: 043 430 66 88
e-mail: sk-12@exisport.com
www: www.exisport.com
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

EXIsport je najväčšia sieť športových predajní na Slovensku. Už teraz má otvorených 33 prevádzok. Celý sortiment je orientovaný na šport a aktívne trávenie voľného času.

Keď navštívite predajňu Exisport v TULIP Center Martin, nájdete tu módny textil, obuv, korčule, fitnes, bicykle, tenis, či outdoorové vybavenie pod privátnymi značkami ako sú: Authority, EXIray, EXItrek, EXIfit, EXIfun, Radical ..., ale aj výrobky svetoznámych značiek ako sú: NIKE, Adidas, Puma, Reebok, FILA, Wilson, Kettler, HEAD, KROSS, Diverse, Brunotti a ďalšie.

Široký sortiment, profesionálny personál a atraktívny vernostný program radí túto prevádzku medzi tie najobľúbenejšie medzi zákazníkmi.

Prajeme Vám príjemný nákup,

Váš Tulip.

Akciová ponuka

Exi sport - akciová ponuka

Nenechajte sa prekvapiť počasím, berte to športovo! Kvalitné produkty za výborné ceny na každý deň nájdete v novom letáku EXIsport.

Exi sport - akciová ponuka

Ak si zakúpite v predajni alebo na internetovej stranke EXIsport zimné športové vybavenie (lyže, snowboard, viazanie, lyžiarky či obuv na snowboard) v min. hodnote 100 EUR, dostanete zadarmo ročné cestovné poistenie spojené so zimným športom nielen pre Vás, ale aj pre Vašu rodinu v hodnote 19,99 EUR. Poistenie sa vzťahuje na zimné športy - lyžovanie alebo snowboarding, prevádzkované nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Lyžovačka a Aquaparky: www.exisport.com/gopass

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

spc fotogalérie

FOTOGALÉRIA

spc

OTVÁRACIE HODINY

Obchodná galéria

Pondelok - Nedeľa 9:00 - 21:00

Supermarket Tempo

Pondelok - Nedeľa 7:00 - 21:00
Otváracie hodiny počas Vianočných sviatkov
© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2013