TULIP Center Martin
plocha: B46
telefón: 043 430 66 88
e-mail: sk-12@exisport.com
www: www.exisport.com
otváracia doba: 9:00 - 21:00
platobné karty:
poukážky Tulip:

EXIsport je najväčšia sieť športových predajní na Slovensku. Už teraz má otvorených 33 prevádzok. Celý sortiment je orientovaný na šport a aktívne trávenie voľného času.

Keď navštívite predajňu Exisport v TULIP Center Martin, nájdete tu módny textil, obuv, korčule, fitnes, bicykle, tenis, či outdoorové vybavenie pod privátnymi značkami ako sú: Authority, EXIray, EXItrek, EXIfit, EXIfun, Radical ..., ale aj výrobky svetoznámych značiek ako sú: NIKE, Adidas, Puma, Reebok, FILA, Wilson, Kettler, HEAD, KROSS, Diverse, Brunotti a ďalšie.

Široký sortiment, profesionálny personál a atraktívny vernostný program radí túto prevádzku medzi tie najobľúbenejšie medzi zákazníkmi.

Prajeme Vám príjemný nákup,

Váš Tulip.

Akciová ponuka

Exi sport - akciová ponuka

Nedovoľte jeseni, aby vás zastihla nepripravených! V športových predajniach EXIsport nakúpite teraz výhodne všetko na jesennú turistiku. Vesty a bundy značiek Authority, Volcano, či Northfinder Vám v premenlivom jesennom počasí poskytnú potrebný komfort a pohodu. Turistická obuv značiek Grisport a Everett dodá istý krok aj v náročnom horskom teréne. V októbri výhodne nakúpite v EXIsporte aj vybavenie a doplnky pre halové športy. Sledujte aktuálne ponuky v predajniach EXIsport a na www.exisport.com.

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2016