TULIP Center Martin
Cropp

Cropp

Je tvoj šatník už pripravený na leto? Nechceme počuť žiadne výhovorky! Teraz máš príležitosť nakúpiť vybrané dámske a pánske modely v zľave až do 15 € Zastav sa v Cropp, tešíme sa na teba :)

CINEMAX

CINEMAX

Príďte sa zabaviť na BABSKÚ JAZDU s filmom Debbina 8!


Čaká na vás uvoľnená atmosféra, skvelé darčeky od partnerov a tombola.

5 rokov, 8 mesiacov a 12 dní…Presne tak dlho plánovala Debbie Ocean (Sandra Bullock) najväčšiu lúpež svojho života.A presne vie, čo musí spraviť – zostaviť tím z najlepších expertiek vo svojom odbore. Spolu s parťáčkou Lou Miller (Cate Blanchett) získali do svojej skupiny – šperkárku Amitu (Kaling), pouličnú podvodníčku Constance (Awkwafina), najlepšiu priekupníčku na kradnutý tovar Tammy (Paulson), hackerku Nine Ball (Rihanna) a módnu dizajnérku (Bonham Carter).

Cieľ je jasný - $150 miliónov dolárov v diamantoch – presne tých, ktoré budú na krku svetoznámej herečky Daphne Kluger (Hathaway) a tá bude stredobodom pozornosti najväčšej udalosti roka, bál MET Gala.

A pozor! Všetky vstupenky z akcie budú zapojené do súťaže o auto Mazda s plnou nádržou na víkend. 

* Pre zapojenie sa do súťaže nám foto vstupeniek z akcie Babská jazda s filmom Debbina 8, pošlite na mail: sutaz@cine-max.sk do 10. júna. Žrebovanie prebehne v pondelok 11. júna

BABSKÁ JAZDA v stredu 6. júna v kinách CINEMAX. 

 

Tešíme sa na vás v kine ;) 

Euphoria Cafe

Euphoria Cafe

Nová terasa OTVORENÁ

FAnn - parfumérie

FAnn - parfumérie

Zľava 20 % na dekoratívnu kozmetiku a starostlivosť o pleť. Každý týždeň iné značky. Viac informácií v parfumérii FAnn alebo na www.fann.sk.

TALLY WEiJL

TALLY WEiJL

- 50% zľava na druhé šortky.

Gazdovská mäsiareň

Gazdovská mäsiareň

Týždňová ponuka

Deichmann

Deichmann

Rozkošné plátenky s plameniakom nájdete práve teraz v predajniach Deichmann! 

Sinsay

Sinsay

Zľavy na oblečenie, doplnky a obuv 👚👢...Medzisezónny výpredaj v SiNSAY stále pokračuje! Obnov pred letom svoj šatník a príď si k nám nakúpiť za nižšie ceny alebo nakupuj online na http://www.sin-say.com/sk/sk/ 

Reserved

Reserved

Medzisezónny výpredaj v RESERVED až do -40%! Ak vás zaujíma, či sú v ňom aj modely, po ktorých ste už dávnejšie pokukovali, príďte sa presvedčiť alebo si pozrite našu ponuku online na www.reserved.com. :)

BEPON

BEPON

Bepon pripravil novú kolekciu jar/leto 2018. Kolekcia je inšpirovaná stále aktuálnym vzorom „fishnet“, preto väčšina modelov je sieťovaných. Tieto vzory sú navrhnuté tak, aby boli modely vhodné na bežné nosenie, do práce ale aj na voľný čas. Svoj kúsok si v tejto kolekcii nájdu aj konzervatívnejšie ale aj odvážnejšie zákazníčky. Príďte nás navštíviť do našej predajne a sľubujeme, že neodídete len s jedným kúskom. Viac na www.bepon.sk

 

 

All toys

All toys

Nový katalóg ALLTOYS Jar-leto 2018 je plný noviniek, sezónnych tipov na dovolenku i do záhrady, hračiek a hier na doma i von. Vyberte si z aktuálnej ponuky a nechajte sa unášať vlnou super cien.

Orsay

Orsay

SALE   teraz dodatočne až  - 20% 📣 
nepremeškajte  veľký výpredaj v ORSAY 
od 24.05. 2018
 🌼🌸 

 

A3 Sport

Pri každom nákupe bude na Vaše konto pripísaná zľava vo výške 5 % z konečnej čiastky, ktorá bude odpočítaná z hodnoty Vášho ďalšieho nákupu. Kartu si možno osobne vyzdvihnúť po vyplnení originálneho letáku alebo otvorení, vytlačení PDF súboru a predložení na predajniach A3 SPORT.

Karta oprávňuje držiteľa k nákupom so zľavou v predajniach A3 SPORT. Kartu nie je možné použiť pre nákupy na internete.

Optika Siloe

Optika Siloe

Prezimujte štýlovo s Optika Siloe! Exkluzívne nové modely, značkové dioptrické rámy už od 9.90 eur a počas happy hour dioptrické sklá úplne zadarmo. A navyše pre každého vyšetrenie očným lekárom!

Gate

Gate

Potešte seba aj svojich blízkych darčekovou kartou GATE.
Karta je dostupná na našich predajniach GATE na Slovensku a môžete ju nabiť na ľubovoľnú hodnotu od 5 do 100 EUR.

 

 

Archív podujatí

© Obchodné centrum TULIP CENTER MARTIN 2017